Головна » 2018 » Квітень » 8 » Маємо переможця конкурсів класичної музики
Маємо переможця конкурсів класичної музики

У лютому і березні відбулися фестиваль – конкурси мистецтв  для учнів, які пов’язали своє життя зі світом  класичної  музики.

Так наша столиця приймала талановитих дітей 4 та 17 лютого. Саме в ці дні у Києві відбулися   Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Талановиті діти України» в напрямку класичної музики, пісні і танцю та І Міжнародний конкурс-фестиваль інструментального, вокального та хореографічного мистецтва"Столичні зустрічі". Своє вміння гри на фортепіано на цих змаганнях спробувала учениця 6 – А класу нашої школи Волчановська Ксенія. На цих конкурсах дівчина отримала дипломи І та ІІІ ступені.

26  березня у нашому  місті також  пройшов Перший відкритий фестиваль-конкрс фортепіанної музики серед учнів мистецьких шкіл. Обов’язковою умовою конкурсу було виконання твору українського композитора-класика або сучасника. У конкурсі “Українські візерунки” взяли участь 105 юних талантів з Черкас та населених пунктів Черкащини.
Ксенія також вирішила спробувати своє вміння гри на фортепіано. 11-річна дівчинка змогла перемогти у цьому доволі нелегкому змаганні, зайнявши серед ста претендентів на перемогу перше місце у номінації “Українська сучасність”. В ці
лому на конкурсі панувала атмосфера доброзичливості та творчого натхнення.  Вітаємо Волчановську Ксенію та її викладача з цією перемогою і бажаємо подальших успіхів.