Головна » 2018 » Березень » 13 » Літературна година «Казки, з якими хочеться дружить»
Літературна година «Казки, з якими хочеться дружить»

Шкільним бібліотекарем Мироник Л. Д.  проведено літературну годину «Казки, з якими хочеться дружить» учням 3 – В класу. Діти дізнались, що народився Василь Андрійович Симоненко 8 січня 1935 року в давньому козацькому селі Біївці, що на Полтавщині. На землі, що живила поетичну уяву хлопця. У рідному селі мама Ганна Федорівна й дід Федір навчили його любити людей і дорогі серцю простори.

Перші друковані поетичні проби майбутнього поета, присвячена жінці-матері, улюбленому діду.
Все, що оточувало, що хвилювало з дитинства, все виливалося у поезії. На вразливу душу поета лягли тягарем війна, голод, холод, материні сльози, непосильна тяжка праця.
Літературний талант Василя Симоненка розквіт під час навчання у Київському державному університеті імені Т. Шевченка на факультеті журналістики. Закінчивши його у 1957 році, Симоненко приїжджає у Черкаси, що стали колискою його таланту. У Черкасах добре знали цього худорлявого, вдумливого, спостережливого, серйозного юнака, видатного поета. Тут він написав і свої казки для сина, але якими зачитуються діти до тепер. В кінці заходу юні читачі із задоволенням взяли участь у заключній вікторині, переглянули підбірку книг  поета