Головна » 2019 » Жовтень » 10 » "Козацькі розваги"
"Козацькі розваги"

14 жовтня, у світлий день свята Покрови Пречистої Богородиці, яку вважають заступницею і покровителькою українського народу, відзначається ще й українське національне свято – День українського козацтва. Ця традиція підкреслює велике історичне значення козаків у боротьбі за утвердження української державності.

З давніх-давен український народ найголовнішою цінністю в житті вважав здоров’я. Свою силу, винахідливість та кмітливість наші предки виявляли в іграх та забавах, які часто проводилися у традиційні для українців свята. Цими рисами були наділені і козаки.

Тож, напередодні свята учні 9 – 11 класів як справжні нащадки козаків, теж позмагалися у своїй силі, винахідливості та кмітливості, взявши участь у щорічному  шкільному спортивно – розважальному заході «Козацькі розваги».

Змагання проводились у 5 номінаціях, які поєднали в собі не тільки знання  української історії, а й спритність, швидкість та силу.  У кожному конкурсі учасникам довелося неабияк попрацювати, аби показати усе, на що вони здатні. Впродовж  години  у спортивному залі панувала дружня атмосфера і справжній козацький дух.

Найкраще з усіма поставленими завданнями справилися  учні 11 – М класу, вони вибороли І місце в загальнокомандному заліку. Відповідно, друге та третє місця вибороли команди 10 – М та 11 – І  класів. Усіх переможців «Козацьких розваг» нагородили грамотами.

Такі свята, як День українського козацтва, сприяють відродженню віри, духовності, традицій, звичаїв та моралі. А це саме ті чинники, без яких важко будувати могутню, квітучу державу, ім’я якої - Україна.