Головна » 2018 » Жовтень » 11 » «Козацькі забави»
«Козацькі забави»

Напередодні Дня захисника Вітчизни в школі пройшли заходи, які традиційно розпочалися спортивно – розважальною грою «Козацькі забави». Відгомоніли століття з того часу, як в пониззі Дніпра, за його порогами, мужні і волелюбні лицарі заснували Запорізьку Січ. А пам’ять живе. Тому з метою виховання пошани до історичного минулого, допомогти дітям осмислити свою особистість як частину великого українського народу, морального та фізичного загартовування школярів значну частину козацьких розваг складали спортивні змагання: перетягування канату, різноманітні естафети, силові вправи. Перемогу розділили  10 – М та 9 – А класи. Друге місце посів 10 –І клас, третє – 9 – Б клас. Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників. У такі моменти усвідомлюєш, що патріотизм – це звичайний стан повсякденного життя, це шанобливе ставлення до звичаїв і традицій, це гаряче почуття свого людського й національного обов'язку.