Головна » 2016 » Жовтень » 16 » «Козацькі забави»
«Козацькі забави»

14 жовтня відбулися спортивні розваги серед школярів 9 – 11 класів. У «Козацьких забавах», що проходили на площі ТРЦ «Хрещатик» взяли участь  60 учнів загальноосвітніх шкіл міста.  У чотирьох вправах: армрестлинг, перенесення колоди, підтягуванні та стрибанні у мішку за підсумком усіх змагань перемогу здобули представники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, на другому місці ЗОШ №25, а на третьому –          ЗОШ № 26.

Всі учасники отримали подяки від міського голови за участь у спортивному заході «Козацькі забави» з нагоди відзначення Дня Українського козацтва, а переможцям дісталися дипломи, сертифікати на кінну прогулянку та квитки на фестиваль вогню, що днями проходитиме у нашому місті.