Головна » 2017 » Жовтень » 5 » Конкурс знавців культури Литовської Республіки
Конкурс знавців культури Литовської Республіки

З «7» серпня 2017 р. до «10» вересня 2017 р. проходив  конкурс рефератів (вікторина) з історії, географії, культури та економіки Литовської Республіки, який проводила Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР), КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні . З усієї України в цьому конкурсі взяло участь понад 400 робіт. З нашої школи взяли участь учні 9-11 класів.

Миронюк Аліна, Потупіс Діана, Воловіченко Діана, Білик Вероніка, Шпаченко Єлизавета зайняли призове 3 місце!  Іщенко Марію нагороджено почесним Дипломом.

3 жовтня 2017 року, у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулась урочиста церемонія нагородження переможців вікторини з історії, географії і культури Литви.

У церемонії взяли участь переможці конкурсу з Полтавської, Миколаївської, Черкаської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Сумської областей. Юних учасників, їх батьків та педагогів тепло привітали у резиденції Посольства Надзвичайний і Високоповажний Посол Литовської Республіки в Україні, Його Високоповажність пан Марюс Януконіс та Міністр-Посланик пан Гвідас Кєрушаускас. Переможці висловили подяку Посольству і КП “Кременчук Інвест” за надану можливість участі у конкурсі та незабутні враження і говорили про дружбу між  народами України і Литви. Пан Посол чатував гостей церемонії смаколиками та по завершенню зустрічі урочисто вручив призи, дипломи і традиційні литовські солодощі.