Головна » 2018 » Квітень » 29 » Конкурс «Розумник – 2018».
Конкурс «Розумник – 2018».

25 квітня у Черкаській загальноосвітній школі №32 відбувся щорічний інтелектуальний конкурс «Розумник – 2018». 100 учнів 3-х, 4-х та 5-х класів з 20-ти черкаських шкіл змагалися за звання найрозумнішого учня міста. Конкурс проходив окремо для 3-х категорій: 3-х, 4-х та 5-х класів. Звичайно ж, для участі у конкурсі знадобилося чимало сил та ерудиції. У «Інтелектуальному турі» учасники давали письмові відповіді на запитання з основних предметів навчального компоненту, в усному турі «Do you spike English» перевіряли знання дітей з англійської мови, а у «Відео-турі» конкурсанти переглядали слайди та давали відповіді на питання з основних шкільних предметів. Для учнів 5-х класів конкурс складався з чотирьох окремих етапів, в ньому взяли участь учні нашої школи Репетило Дарина, Бондар Роман, Шведов Максим, Красильник Ілля, Нерода Олег. Усі учні показали високі результати і були нагороджені пам’ятними сертифікатами.