Головна » 2018 » Листопад » 21 » Конкурс ім. Петра Яцика
Конкурс ім. Петра Яцика

Надійшли результати ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Традиційно учні нашої школи показують добрі результати  на цьому конкурсі знавців української мови . За його підсумками ми маємо такі результати:

ІІІ місце виборола  учениця 6 - А класу  Яна Грекало (вчитель Сіваченко Л. М.)

ІІ місце виборола  учениця 8- А класу  Дар’  я Корпань (вчитель Сіваченко Л. М.)

ІІ   місце виборола учениця  10 – М класу  Марія Іщенко (вчитель Хрякова Т. І.)
Адміністрація школи, шкільний парламент,  учні, вчителі щиро вітають Грекало Яну, Корпань Дар’ ю та Іщенко Марію  та їх вчителів  з перемогою у ІІ етапі ХVIIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та бажають подальших успіхів у мовознавчих конкурсах.