Головна » 2017 » Квітень » 6 » Конкурс «Екологічна казка»
Конкурс «Екологічна казка»

Центр дитячої та юнацької творчості спільно з КП «Черкасиводоканал», Черкаською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги, Черкаською обласною організацією Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта», читацьким буккросинг-клубом “Freebook” ЧНУ ім. Богдана Хмельницького з 16 січня 2017 року оголошують VIІ міський конкурс «Екологічна казка». Він приурочений всесвітньому Дню води, який із 1993 року відзначається 22 березня в багатьох країнах світу за ініціативи Міжнародної асоціації водопостачання і ЮНЕСКО.

Мета конкурсу:

− виховання небайдужого ставлення до проблем охорони навколишнього природного середовища;

− підтримка творчо обдарованої молоді;

− формування громадянської позиції щодо захисту довкілля, любові до рідного краю;

− залучення дітей до здорового способу життя.

Нагородження переможців відбулося  21 березня.

На конкурс учасниками вікових категорій: 7-9, 10-12 років мають бути представлені казки (прозові чи віршовані) на тему: «Як Дніпро черкасців напуває», ілюстровані малюнками, аплікаціями тощо і оформлені у вигляді саморобної книжки.

Серед переможців учні нашої школи Кравець Аліса – 5 А клас,  Панченко Данієла – 5 Б клас, Шостя Анастасія – 7Б клас, Шкурдода Анастасія – 7А клас.