Головна » 2014 » Вересень » 3 » [ОНОВЛЕНО] Проект "Урок добра"
[ОНОВЛЕНО] Проект "Урок добра"

5 вересня 2014 року о 10.30 год. на території Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 Черкаської міської ради Черкаської області відбудеться «Урок  Добра».

Учні других класів будуть виготовляти подарунки, які уособлюють мир, добро, милосердя, для своїх ровесників зі школи-побратима № 25 м.Києва.

На цьому уроці маленькі школярі поділяться своїми заповітними мріями, запишуть їх та на жовто-блакитних кульках відправлять у небесну блакить.

Перші «Уроки Добра» стартували 2 вересня 2014 року на території Національного заповідника «Софія Київська». Учні Київської загальноосвітньої школи № 25 власноручно виготовили і відправили іграшки -  подарунки учням Черкаської ЗОШ № 26.

[ДОДАНО]

Даний проект проводиться з метою виховання дітей, спонукання їх до добрих справ та налагодження дружніх зв’язків між школярами України. Саме цього навчали своїх вихованців Людмила Анатоліївна Гудзь та Вікторія Василівна Щепак на "Уроці Добра".

На свято "Урок Добра" були запрошені діти із дитячих садочків. Майбутні першокласники із задоволенням виготовили  на пам`ять такі сувеніри і собі.

Після "Уроку Добра" маленькі школярі стали першими відвідувачами кабінету народознавства. Вони із захопленням роздивлялися речі, які були зібрані  вчителями , учнями, батьками з усіх куточків Черкаської області.

Кожен  експонат нагадує, що ми, українці, мали славних предків з такою самобутньою культурою, побутом, що відрізняло нас від інших націй.  І навіть у наш час новітніх технологій, культура українців заворожує, дивує, надає сили боротися за нашу Україну.