Головна » 2017 » Вересень » 12 » Ярмарок спорту
Ярмарок спорту

9 вересня учні та батьки, вчителі фізичної культури нашої школи відвідали Ярмарок спорту, який проходив на Центральному стадіоні міста у рамках Дня фізичної культури і спорту. Це – масштабна акція, спрямована на популяризацію черкаського спорту, виховання здорової, патріотичної нації. Під час Ярмарку працювало більше 20 спортивних майданчиків, на яких відбувалися показові виступи, майстер-класи, навчання із залученням видатних спортсменів міста, переможців та призерів чемпіонатів Світу, Європи та України. На заході було представлено понад 30 видів спорту. Діти та батьки змогли ознайомитись з діяльністю спортивних шкіл, федерацій та секцій на виставкових стендах, отримали корисну інформацію та поради від професіоналів.