Головна » 2020 » Квітень » 28 » Інформація для абітурієнтів 2020 року
14:18
Інформація для абітурієнтів 2020 року

 

         На виконання вимог розпорядження ДФС України від 26.03.2020 № 6-р “Про організацію добору абітурієнтів на Факультет податкової міліції у 2020 році”, листа Університету державної фіскальної служби України від 01.04.2020 № 863/01-23 інформуємо про вступ на Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Університету державної фіскальної служби України

    Для участі в конкурсі для зарахування на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» Факультету податкової міліції Університету ДФС України необхідно оформлення особової справи, яка включає в себе пакет документів особистих даних, висновок військово-лікарської комісії, довідка про відсутність судимості кандидата та його родичів.

Факультет податкової міліції Університету  ДФС України розташований за адресою:  Київська область м. Ірпінь, вул. Садова 90.

Відповідно до умов прийому на навчання до Факультету податкової міліції Університету ДФС України зараховуються результати ЗНО з наступних предметів:

  • спеціальність 081 «Право», ОПП Фінансові розслідування - українська мова та література, історія України, іноземна мова або математика на вибір.

За додатковою інформацію звертатися до управління по роботі з персоналом Головного управління ДФС у Черкаській області за телефоном    33-91-21, контактна особа Мандибура Юлія Вікторівна.

 

Переглядів: 83 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]