Головна » 2019 » Січень » 29 » ІІІ Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Єдина родина – сильна Україна!»

З 15 по 25 січня Громадські організації «Межа.юа», «Творчий коловрат», «Наш батальйон» та БФ «Час надії» проводили ІІІ Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Єдина родина – сильна Україна!»   На конкурсі були представлені роботи учнів нашої школи. Вітаємо Балахонову Марину ученицю 11-А класу, яка отримала Диплом І ступеня в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та її однокласницю Москаленко Ольгу, яка отримала «Диплом Глядацьких симпатій». В процесі роботи дівчата отримали задоволення від створення робіт, які представили на конкурс. А під час нагородження, яке проходило в Галереї Народного Мистецтва, організатори привітали дівчат Дипломами та цікавими подарунками. В номінації «Образотворче мистецтво» серед призерів також учні нашої школи -  Панченко Іванка (3 – Б клас), Собко Ярослав (6 – А клас) та Пшеченко Павло ( 9 – А клас)