Головна » 2019 » Листопад » 8 » І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови
І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови

8 листопада в  школі відбувся І етап Міжнародного  конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Вже 20 рік у День української мови та писемності стартує даний конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.
Учні школи починаючи з 3-го класу приєдналися  до цього конкурсу і в цьому році у шкільному етапі прийняло участь майже 550 школярів, хоча це тільки ті хто пройшли перший етап у класі. У вестибюлі була створена виставка рекламних листівок «Мова – генетичний код нації», для учнів 5 – 6 та 7 – 8  класів  була проведена гра «Лексичний марафон», а старшокласники відвідали мовне свято «Гори, свічко, гори». У кінці дня були підведені підсумки і учнівський та педагогічний колективи щиро вітають переможців шкільного етапу  конкурсу.