Головна » 2018 » Квітень » 2 » Готуємося до Великодніх свят
Готуємося до Великодніх свят

Наближається одне з найбільших християнських свят - Великдень. У нашому місті до цього свята буде проведено чимало заходів із залученням представників шкіл. В ці дні   готуємося до проведення Черкаського Великоднього фестивалю на Соборній площі та на території скверу «Юність» з 4 по 17 квітня 2018 року, в рамках якого будуть проведені: міський проект «Писанковий рай» з виставкою вуличних інсталяцій «Черкаська писанка – 2018»; виставка-ярмарок «Великодня паска»; виставка робіт юнацької та дитячої творчості «Великдень в Черкасах»; містечко майстрів та виставка декоративно-прикладного мистецтва на весняну тематику; майстер-класи з писанкарства від народних майстрів; музично-розважальну програму «Весна воскресла – Великдень принесла».

Інформація щодо проведення майстер-класу з писанкарства, присвяченого Великодню. Захід відбудеться 4 квітня о 17.00 у Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі за адресою: м. Черкаси , вул.Смілянська, 23, оф.26-28, (2 поверх)Реєстрація за посиланням: httр://bit.ly/2FZw8gT.

Вартість 60 грн. Детальна інформація за телефоном:+380976161367

У школі також плануємо провести виставку "Великодні барви», яка буде діяти у вестибюлі  школи з 04 по 06 квітня, Запрошуємо учнів школи, мам, тат, бабусь, дідусів активно долучатися до шкільних та міських заходів. Роботи для виставок на великодню тематику збиратимуть класні керівники, а у старшій школі й учителі трудового навчання Фіщук Леся Іванівна, Черненко Тетяна Леонідівна та Мозговий Петро Іванович. Святкуймо разом!