Головна » 2019 » Травень » 24 » "Гордість школи - 2019"
"Гордість школи - 2019"

Уся інтелектуальна, спортивна й активна молодь нашої школи зібралася на заході «Гордість школи 2019». Ця урочистість відбувається  вшосте.

За традицією захід відбувається у Палаці молоді. Сюди завітали не тільки батьки, учні, а й колишні випускники та меценати школи. Усі зібралися, щоб привітати майбутню еліту української держави, учнів – переможців конкурсів, змагань, призерів ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад та учасників міського та обласного етапів. Цей день вражав різноманіттям номінацій під час нагородження. Серед них були і такі як  «відмінник навчання», «спортивна гордість року», «учень року», «лідер класу». Номінантів нагроджували грамотами та цінними подарунками. Зі сцени лунали урочисті промови, які знаходили  відклик, у вигляді шквалу гучних оплесків із залу. Колишня випускниця, заслужена артистка України Наталія Мамалига привітала учнів піснею і побажала нових творчих злетів. На завершенні свята у її виконанні вперше лунав гімн школи, який написала наша колишня вчителька Чайка Людмила Іванівна. Церемонія підсумувала навчальні здобутки  і надихнула на нові.