Головна » 2018 » Травень » 19 » Гордість школи - 2018
Гордість школи - 2018

17 травня 2018 року у  Палаці молоді  відбулося шкільне свято обдарованої учнівської молоді "Гордість школи - 2018!" за участю педагогів, школярів та батьків. Гостями свята  були  директор департаменту освіти та гуманітарної політики Воронов Сергій Павлович,  представник  народного депутату України  Володимира Зубика , Мкртчян Араїк Рафікович, меценат міста та школи, Уфімцева Тетяна Сергіївна  керівник федерації спортивного орієнтування України в Черкаській області, випускники  школи – наша гордість  – Гора  В’ячеслав Анатолійович,   Бочковський  Олексій Валентинович, Савінова Світлана Олександрівна.  На святі були представлені ті учні, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу нашій школі, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання в районних, обласних, Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах та гідно представили свої роботи в Малій академії наук. Окрасою свята були виступи танцювального  колективу "Каприз ". Зачарував своїми пісням шкільний вокальний ансамбль. Шкільний захід був наповнений атмосферою творчості, насолоди та позитивними емоціями.