Головна » 2017 » Травень » 18 » "Гордість школи- 2017"
"Гордість школи- 2017"

18 травня школа урочисто відзначила традиційне свято «Гордість  школи – 2017». Захід  проходив на сцені Палацу Молоді  ПЗР та зібрав  учнів , учителів, гостей, батьків. На святі були присутні відомий меценат та підприємець Мкртчян Араік Рафікович, випускники минулих літ заслужена артистка України  Мамалига Наталія Миколаївна та депутат міської ради Ведула Антон Анатолійович .  За традицією, що склалася, на сцену піднімалися учні-переможці другого і третього етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та їх наставники , переможці міських  конкурсів , відмінники навчання, учні, що підкорили власний Олімп у спорті, активісти шкільного самоврядування. Вони були нагороджені у номінаціях «Відмінник навчання», «Учень року», «Юний інтелектуал», «Лідер  класу», «Творча обдарованість року», «Кращий спортсмен школи» , «Майстерність і талант». Яскравими були виступи  колективів художньої самодіяльності нашої школи. Присутні на святі гості побажали школярам нових перемог та звершень.