Головна » 2018 » Грудень » 4 » Година безпеки « Твій друг – безпечний рух»
Година безпеки « Твій друг – безпечний рух»

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху у шкільній бібліотеці проведена година безпеки « Твій друг – безпечний рух» для учнів 4 – Б класу.

Найдорожчий скарб людини – це її власне здоров’я та життя. Незнання або невміння дотримуватись певних правил поведінки на дорогах, не обережність дуже часто призводять до втрат не тільки здоров’я, а й навіть особистого  життя. Бібліотекар Мироник Леся Дмитрівна ознайомила дітей з основними дорожніми знаками та відмітила, що всі ми завжди перебуваємо в ролі учасника дорожнього руху - пішохода і повинні знати елементарні правила. Розширила знання дітей про правила дорожнього руху, дорожні знаки, перехрестя і світлофор та їх призначення, вміння дорожнього руху. І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів .  Потрібно обережно поводитись на вулиці, берегти своє здоров’я.

У шкільній бібліотеці також функціонує книжкова виставка «Твій друг – безпечний рух», з книгами якої діти познайомились.