Головна » 2019 » Квітень » 21 » Тиждень охорони праці
Тиждень охорони праці

19 квітня в рамках проведення «Тижня охорони праці та  безпеки життєдіяльності» вчителі школи разом з співробітниками кафедри організації заходів цивільного захисту ЧІПБ для учнів  нашої школи провели низку заходів. Діти  середньої ланки  більш детальніше дізналися як зберегти здоров’я очей,  для молодших школярів  розігрувалася представлення про правила безпечної поведінки на уроках трудового навчання, старшокласники провели майстер – клас  по наданню долікарської допомоги. Викладачі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля  провели лекторій на тему: «Завчасна евакуація – врятоване життя». Вони  нагадали школярам про правила пожежної безпеки в навчальних закладах, дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів та надання домедичної допомоги постраждалим при отруєнні чадним газом.
   Також учнів ознайомили із аварійно-рятувальною техніку, а потім усі присутні мали можливість переглянули показові виступи кінологічного розрахунку інституту.
  Даний захід має на меті не лише популяризацію знань з безпеки життєдіяльності, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу із них.