Головна » 2018 » Лютий » 23 » Фестиваль пісні
Фестиваль пісні

Українська пісня… Це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. З піснею на вустах наш народ відзначає свята, прикрашає народні обряди, славить свої перемоги.

З піснею ми відчуваємо красу життя. Пісня криє у собі силу уяви та багатство щирих переживань, стає джерелом натхнення. Вона проходить крізь довгі століття, щоб і сьогодні причаровувати переливами дорогіцінних самоцвітів…

Апогеєм заходів, присвячених Міжнародному дню рідної мови, стало свято української пісні, що зібрало у актовій залі школи учнів 3-6 класі, на якому згадали українську пісню. Таку мелодійну, ніжну, чарівну. Пісню- матір-Берегиню,яка в усі часи охороняла нашу духовність.

Талановиті учні 3-6 класів представили увазі глядачів свої улюблені  українські пісні. Це було захоплююче,веселе дійство, яке перетворилось на справжнє свято української пісні!