Головна » 2019 » Жовтень » 17 » Фестиваль "Ми з козацької родини"
Фестиваль "Ми з козацької родини"

Нещодавно на території дитячого оздоровчого табору "Дахнівська січ" з нагоди дня українського козацтва відбувся щорічний фестиваль "Ми з козацької родини". На даний момент, це один із наймасштабніших заходів,  який організовувала учнівська міжпарламентська асамблея (УМА), у ньому взяло участь близько 20 шкіл міста. Команда нашої школи із серйозним запалом відвойовувала перемоги у турнірних змаганнях із футболу  та волейболу. Представники нашої спортивної еліти єдиними змогла вирватися у фінал одразу в кількох спортивних дисциплінах. Дивували різноманіттям численні локації фестивалю, серед яких були виставки дитячих робіт декоративно-прикладного мистецтва, ігрові майстерні, туристична смуга перешкод, історичні квести, перетягування линви, музична толока, змагання зі стрільби з пневматичної зброї, благодійний ярмарок-продаж, збір активістів всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри "Джура". Патріотичне виховання - це інвестиція у майбутнє, - зазначають представники управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської міської ради , які також долучилися до проведення фестивалю.