Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Фестиваль «Ми з козацької poдини»
Фестиваль «Ми з козацької poдини»

13 жовтня група старшокласників на чолі  з вчителем фізичної культури В. П. Хлівіцьким та вчителем захисту Вітчизни  П. І. Мозговим стали учасниками благодійного патріотичного фестивалю диячої творчості "Ми з козацької родини", який був присвячений  Дню українського козацтва. Ініціюється фестивалиь вже вдруге Учнівською міжпарламентською асамблеєю м. Черкаси. Як і минулого року, цьогоріч фестиваль диячої творчості гостинно приймав Диячий козацький табір відпочинку "Дахнівська Січ".  У програмі фестивалю - святковий концерт творчих колективів шкіл міста, виставки малюнків, ярмарки, майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтвата сучасного хенд-мейду,  квест, змагання з футболу та волейболу. Присутні на фестивалі також мали можливсіть повправлятися у стрільбі, покататися на конях, взяти участь у тематичному флешмобі та спробувати козацький куліш.  Ми вітаємо волейбольну команду школи, яка у змаганнях посіла ІІ місце.  Учнівське самоврядування нашої школи було нагороджене грамотою від  Учнівської міжпарламентської  асамблеї за активну участь у проведені фестивалю.