Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Фестиваль дитячої творчості до Дня українського козацтва запрошує
Фестиваль дитячої творчості до Дня українського козацтва запрошує

14 жовтня з 10.00. до 16.00. год.  на території козацького дитячого табору відпочинку  «Дахнівська Січ» відбудеться  міський благодійний фестиваль дитячої творчості «Ми з козацької родини»  до Дня українського козацтва, ініційований учнівською міжпарламентською асамблеєю м. Черкаси. У програмі:
святковий концерт, виставка дитячих робіт, ярмарок виробів декоративно-прикладного мистецтва та солодощів, розваги, козацькі та спортивні конкурси й змагання, туристична смуга перешкод, козацька каша. Вхід на територію проведення фестивалю - 20 грн.  Кошти, зібрані під час проведення фестивалю, будуть витрачені на підтримку та реалізацію проектів  учнівського самоврядування міста і благодійність. Співогранізатори заходу:  Методичний кабінет установ освіти м. Черкаси, студентська рада м. Черкаси, Черкаський клуб юних моряків з флотилією, Черкаський центр туризму та краєзнавства.

Добратися до місця проведення фестивалю можна з центру міста маршрутним таксі №14. Їхати до кінцевої зупинки (мікрорайону Дахнівка).

План проведення заходу