Головна » 2017 » Грудень » 20 » Фестиваль дитячої творчості до Дня Святого Миколая
Фестиваль дитячої творчості до Дня Святого Миколая

19 грудня в Черкаському міському палаці молоді відбувся фестиваль дитячої творчості до Дня Святого Миколая. Черкаський підприємець та меценат Араік  Рафікович Мкртчян став Святим Миколаєм для  близько шести сотень учнів зі шкіл № 26,27,28,30,32,20, учителів, батьків.  Ці навчальні  заклади представили яскраві художні номери, як вокальні так і хореографічні. Араік Рафікович вручив учасникам фестивалю сертифікати на отримання грошової премії та відзначив срібними прикрасами оригінальні постановки та художні номери. Усі діти, присутні на заході отримали солодкі новорічні подарунки.

Наша школа представила хореографічну постановку «Веселі пустунки» (керівник С. В. Добренко) та два вокальних номера: «Колядник» та «Миколай бородатий», які підготувала вчитель музичного мистецтва Ю. О. Степаненко.