Головна » 2018 » Січень » 26 » «Єдина родина – сильна Україна».
«Єдина родина – сильна Україна».

Сьогодні в Черкаському обласному Будинку вчителя нагородили переможців щорічного обласного конкурсу «Єдина родина – сильна Україна». У ньому взяли участь 115 талановитих дітей з усієї Черкащини. З них обрали 34 переможців, яких відзначили подарунками та подяками. Серед нагороджених у номінації декоративно – прикладне мистецтво  учні нашої школи:  Куликов Олександр , учень 2 – В класу, який отримав диплом  ІІ ступеня та учениця 9 – Б класу  Гуцало Анжела, її робота посіла ІІІ місце.  Конкурс організували за ініціативи громадської організації «Mezha.ua» та Черкаського обласного контактного центру при підтримці обласної державної адміністрації. А приурочили до Дня Соборності України. У створених руками дітей витворах мистецтва, виконаних різноманітними техніками, – палка любов до України, родини, історичні традиції, культура, символіка.