Головна » 2017 » Листопад » 29 » Допомагаємо пернатим пережити зиму.
Допомагаємо пернатим пережити зиму.

26 листопада КП "Дирекція парків" спільно з Департаментом освіти та гуманітарної політики  організували конкурс "Допомога пернатим. Годівнички для птахів". Учні нашої школи  долучились до участі у заході та разом із батьками створили  годівнички, які презентував на виставці вчитель трудового навчання П. І. Мозговий. Самим активним класом виявився 3 – Б клас, вони презентували цілих п`ять годівничок, за що були нагороджені  від « Дирекції  парків»  дмпломом І ступені і отримали сертифікат , який дозволить їм провести дві години в розважальному центрі.  А також учні школи отримали диплом за активну участь у міському конкурсі «Допомога пернатим. Годівнички для птахів».   Годівнички будуть встановлені на території парку Перемога і допоможуть птахам пережити зиму.