Головна » 2016 » Березень » 23 » До Всесвітнього дня води
До Всесвітнього дня води

Члени екологічного  гуртка нашої школи активно взяв участь у міських конкурсах до Всесвітнього дня води, який відзначається 22 березня.  У цей день в ЦДЮТ нагороджували переможців та учасників VІ міського конкурсу "Екологічна казка". Дев’ять кращих авторів відеороликів на тему «Вода - джерело життя» отримали сертифікати, які дають право спробувати себе в ролі студента-редактора, -журналіста, -філолога ННІ УФСК ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Ми вітаємо учнів школи Приступу Яну - 9-А, Мамочку Марію - 8-А, які посіли І місце у VІ міському конкурсі «Екологічна казка» Вчитель – Супрунович Ю. В.  та творчу групу у складі:  Воловіченко Діани – 8-А, Приступи Яни – 9-А, Шелеста Артема – 10-М, Чечеля Сергія – 11-Б та  Чумак Анастасії – 11-Б, які нагороджені у номінації «Екологічний відеоролик» .                                     Вчитель – Супрунович Ю.В.

В цей же деннь у Будинку культури ім.І. Кулика відбулася церемонія нагородження переможців екологічного конкурсу серед шкіл м. Черкаси на створення макету соціального стікера «Закрий кран – збережи воду». Школярі більш ніж з 20-ти шкіл з хвилюванням чекали оголошення призерів та з інтересом знайомилися з конкурсними роботами своїх конкурентів. І це не дивує, адже за умовами конкурсу по макету переможця організатори зобов’язались виготовити стікери, які вже зовсім скоро будуть красуватися над водопровідними кранами в кожній школі міста.

Ми вітаємо Угренінову Уляну, ученицю 8-Б класу, за перемогу в міському екологічному конкурсі по створенню макету соціального стікера «Закрий кран – збережи воду» у номінації «За художню майстерність» Вчитель – Супрунович Ю.В.