Головна » 2018 » Квітень » 26 » До Всесвітнього дня охорони праці.
До Всесвітнього дня охорони праці.

28 квітня до Всеукраїнського та Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається  і проходитиме під гаслом  - "Захищене і здорове покоління",  в Черкаській загальноосвітній школі І – ІІІ ст.  №26  ім. І. Ф. Момота пройшли ряд відповідних заходів. Основною метою яких,  є привернення уваги до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам у навчальному закладі.   Так у  вестибюлі школи розміщена виставка малюнків та плакатів «Охорона праці очима дітей».  Класоводами та класними керівниками був проведений інструктаж про правила поведінки на воді, вчителі основ здоров’я Пащенко І. В. та Невмивака Н. М. провели бесіди з учнями школи про наслідки забруднення довкілля для життя і здоров’я людей.

26 квітня, у день річниці Чорнобильської катастрофи, відбулася практична перевірка готовності школи щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру. В цей день  офіцери та курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля  провели показові заняття евакуації потерпілого при пожежі, принципи пожежогасіння та надання першої долікарської допомоги при незвичайних ситуаціях. Усі бажаючи учні спробували себе у ролі пожежника: приміряли каску та гасили уявну пожежу.

Підполковник служби цивільного захисту, кандидат технічних наук, заступник начальника факультету цивільного захисту Землянський  Олександр Миколайович провів бесіду з учнями 7 – 9 класів на тему «Наслідки та запобігання  пожежонебезпечних ситуацій. Небезпека  техногенної  ситуації у нашому місті та безпечне поводження на водоймищах у літній та зимовий періоди». А полковник служби цивільного захисту, кандидат медичних наук Черненко Олександр Миколайович  провів практичне заняття по наданню першої домедичної допомоги.

Адміністрація школи, вчителі та учні вдячні викладачам Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля за співпрацю.