Головна » 2016 » Березень » 20 » До Всесвітнього дня грошей
До Всесвітнього дня грошей

Global Money Week — міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей наступного покоління для упевненого і відповідального фінансового майбутнього.

2016 року темою Global Money Week є «Бери участь. Заощаджуй розумно!». Take Part. Save Smart! «Принимай Участие. Делай Сбережения с умом!»

З 14 до 20 березня 2016 року Україна вчетверте приєднається до міжнародної ініціативи Global Money Week, в рамках якого у різних країнах світу відбудуться заходи для дітей та молоді з метою підвищення обізнаності про важливість фінансової освіти і фінансової інтеграції.

В Україні Global Money Week координує Асоціація нової економічної освіти, яка надає можливості для проведення яскравих та змістовних заходів для дітей та молоді.