Головна » 2018 » Листопад » 20 » До Всесітнього дня дитини
До Всесітнього дня дитини

До Всесвітнього дня дитини,  20 листопада учням 2-А, 2-Б класу шкільним бібліотекарем була проведена бесіда - презентація "Великі права маленької дитини". Леся Дмитрівна розповіла присутнім про історію свята, створення «Декларації прав дитини» та ухвалення «Конвенції про права дитини»

Разом з учнями обговорювали питання про права та обов’язки дітей в Україні, про право на життя, на опіку і піклування, на достатній життєвий рівень, на освіту та медичне обслуговування, на відпочинок та дозвілля тощо.

Діти переглянули презентацію з правової тематики «Дюймовочка», в якій на прикладі однойменної казки було розглянуто права дитини, які з них і ким з героїв порушувались.

У бібліотеці функціонує інформаційно-тематична поличка «Твій обов’язок, твої права, дитино». А також стенд, де розміщена "Корисна інформація із захисту прав дітей", "Куди звертатись у випадку насильства". Цією інформацією може скористатись кожен охочий.