Головна » 2018 » Квітень » 26 » До річниці Чорнобильської трагедії
До річниці Чорнобильської трагедії

Чорнобиль… Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія , це подвиг і безсилля, це пам’ять, це нестерпний біль нашої країни…

В шкільній бібліотеці відбувся урок-реквієм з учнями 3-Б класу, присвячений пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС «Чорнобиль – наша печаль і скорбота». Бібліотекар розповіла  дітям про трагедію на Чорнобильській атомній станції та про подвиг пожежників, які приборкували полум’я на ЧАЕС;  про страшні наслідки аварії на ЧАЄС, вплив, здавалось би, мирного атому на людину, зона відчуження, саму історію аварії - всі ці питання були переглянуті у презентації, яка  виховує в учнів людяність, співчуття до чужої біди, дбайливе ставлення до природи.

В шкільній бібліотеці експонується книжкова виставка «Чорний біль Чорнобиля», де діти можуть взяти книги для більш детального ознайомлення з цією трагедією.