Головна » 2018 » Червень » 3 » До Міжнародного Дня захисту дітей
До Міжнародного Дня захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей у м. Черкаси відбулися святкові заходи. На одному з них побували і прийняли участь учасники мовного табору "Rainbow". Працівниками другої філії Черкаської міської бібліотеки був організований святковий концерт за участі творчих колективів садочків та шкіл Південно-Західного району. Учениці 8б класу Шостя Анастасія, Панченко Поліна, Мохно Аріана, Качур Вікторія та Беребень Каміла чудово виконали запальну пісню "Це-моя земля, це-моя країна" та влаштували патріотичний флешмоб "Перлина-Україна". також всі учасники дійства мали змогу прийняти участь у жартівливій літературній вікторині. Наприкінці свята спонсор заходу Араїк Рафикович Мкртчян привітав дітей солодкими подарунками.