Головна » 2017 » Грудень » 19 » До Дня Святого Миколая
До Дня Святого Миколая

Вітаємо вас з днем Святого Миколая! Це свято любові і душевної теплоти! Свято святого Миколая – дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. Від усієї душі вітаємо вас зі святом. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у всіх ваших починаннях, радості і безхмарного щастя. Нехай у ваших домівках панує мир і спокій, нехай вас оточують хороші друзі. У цей день  Святий Миколай, ангелятки та Антипко зустрічали на порозі школи  дітей та дорослих з  вітаннями та  щирими побажаннями. Завітали герої і до учнів молодшої школи з інтермедією на тему «Йде святий Миколай, ти добром його зустрічай!». Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов’ю, а Ваше життя буде яскравим! Зі святом Вас!