Головна » 2016 » Грудень » 3 » До Дня людей з обмеженими можливостями
До Дня людей з обмеженими можливостями

3 грудня українське суспільство разом з світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів.  Мета, заради якої цей день був проголошений, - це дотримання прав людини і участь інвалідів  у житті суспільства.  Кожного року на початку грудня  наша школа  гостинно відчиняє двері для людей з обмеженими можливостями, створює  для них необхідні умови для спілкування, спортивних змагань та  виступів на сцені.

«Можливості – обмежені, здібності – безмежні», - під таким гаслом  відбулася VIIІ  рекреаційна  спартакіада. Цьогорічна   спартакіада проводилась з таких видів спорту: шашки,  дартс, боулінг, попадання в кільце баскетбольним м’ячем, армспорт.  Переможених на змаганнях не буває – кожен учасник здобуває свою маленьку перемогу у розвитку власних здібностей. Серед учасників спартакіади є учні та випускники цієї школи. Школярі та  вчителі  школи завжди активно беруть участь у організації та проведенні спартакіади як волонтери. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей  з особливими потребами.