Головна » 2019 » Квітень » 26 » До Дня Чорнобильської трагедії
13:22
До Дня Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства - вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 33 роки цей день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини. Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу.Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Бібліотекарем Мироник Л. Д. проведено урок-реквієм учням 2-А, 2-В «Чорний біль Чорнобиля» про аварію на Чорнобильській АЕС, а також про жахливі наслідки ядерного вибуху. Було згадано всіх тих, хто першими вийшли на лінію вогню, ступили у вируюче полум’я, в смертельну радіацію не за наказом командира, а за велінням совісті. Було переглянуто відео, завдяки якому діти змогли побачити наслідки трагедії одразу після вибуху та багато років потому.
Також бібліотекарем було організовано книжкову виставку «Мужність і біль Чорнобиля». Чорнобиль - це чорний біль нашої землі, це подвиг і трагедія, це пам’ять.

Переглядів: 180 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]