Головна » 2015 » Грудень » 26 » Меценати мікрорайону влаштовують дитяче свято.
Меценати мікрорайону влаштовують дитяче свято.

25 грудня, в останній день занять у школі, меценат Мкртчян Араік Рафікович разом з комітетом  самоорганізації  Перемога   та  працівниками палацу  Молоді південно - західного району  улаштували ціле свято .   На новорічну феєрію були запрошенні наймолодші учні 28, 27, 32 шкіл.  Були запрошені на свято  і учні нашої 26 школи.  Діти на святі зустрілися з Дідом Морозом, Снігурочкою, Лісовиком та тьотьою Жмотьою. А наприкінці свята кожен учень отримав солодкий  подарунок, і всі щасливі повернулися до школи.

Адміністрація школи висловлює подяку Мкртчяну Араіку Рафіковичу, голові саморганізації Перемога  Гнатюк Олександрі Степанівні  та працівникам палацу Молоді  за піклування про дітей нашої школи.