Головна » 2016 » Вересень » 1 » ДЕНЬ ЗНАНЬ - 2016
ДЕНЬ ЗНАНЬ - 2016

ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! Від усієї душі хочеться побажати їм і всім учням школи  успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!
 Школа радісно зустріла нових мешканців – першокласників, яких радо зустріли перші вчителі: Алла Михайлівна Іщук, Лариса  Василівна Бицюк та  Юлія Ігорівна Денисенко. В цьому році за парти сіли 90 учнів, які влилися в дружню шкільну родину.
Навчальний рік розпочався святковою лінійкою, на якій були присутні , представники департаменту освіти, представники Навчального ценру Державної прикордонної служби України, учасники АТО та черкаський журналіст Андрій Кравець.
На лінійці звучали чудові пісні у виконані шкільних вокалістів. Випускники 11-х класів за старовинною українською традицією подарували  першокласникам  обереги.
  Для учнів всієї школи пролунав перший дзвоник. Від усієї душі хочеться побажати всім учням школи  успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

$IMAGE24$