Головна » 2017 » Вересень » 3 » День Знань
День Знань

Закінчилися літні канікули і учні сіли за парти – розпочався новий 2017-2018 навчальний рік. Школа вітає нових мешканців – першокласників, яких радо зустріли перші вчителі Оксана Іванівна Мамалига, Наталія Анатоліївна Єкімова та  Людмила Анатоліївна Гудзь. В цьому році за парти сіли 90 першокласників, які влилися в дружню шкільну родину.

Навчальний рік розпочався святковою лінійкою.  Учнів, батьків та педагогічний колектив привітали директор школи Галина Олександрівна Титаренко, заступник міського голови І. А. Коломоєць, офіцери Навчального центру Державної прикордонної служби, випускники минулих літ. На лінійці звучали чудові пісні у виконані шкільних вокалістів та музично-хореографічні композиції. Майбутні випускники школи подарували  першокласникам обереги. Для учнів всієї школи пролунав перший дзвоник, і вони дружньо помандрували у країну мудрості та знань. Розпочався перший урок, який присвячений європейським цінностям, на якому учні читали вірші, співали пісні, спілкувалися.

Після закінчення уроку першокласників чекало чудове свято в Палаці Молоді ПЗР, яке організував меценат міста А. Р. Мкртчан, де вони співали, розважались та грали.

Перший день приніс багато позитивних вражень та створив добрий настрій на оволодіння ґрунтовними знаннями у 2017-2018 навчальному році.