Головна » 2019 » Травень » 22 » День вишиванки
День вишиванки

На головних подіумах світу зростає інтерес до орнаментів і символічних дрібних візерунків, тому і не дивно, що на Всесвітніх тижнях моди можна зустріти і нашу вишиванку. Нещодавно Україна відзначала день вишиванки, а наша школа також вирішила не відставати від сучасних тенденцій.

Веселі флешмоби, вишиті сорочки, яскраві кольори пожвавлювали рух шкільних буднів. У цей день адміністрація школи організувала урочисту лінійку. На якій усі присутні могли побачити дефіле у вишиванках.  На святі лунали і сольні чуттєві пісні та колективні виступи. За що можна подякувати нашим вокалістам Погорілій Катерині, Бутіковій Анастасії (9-А клас) та Хрєновій Амелії (9-Б). Учні молодшої школи виконали гімн школи. Він неодмінно припав до душі усім, хто зміг розділити у цей день атмосферу свята і подарував емоційний заряд на цілий день.