Головна » 2019 » Квітень » 28 » День відкритих дверей для майбутніх першокласників
День відкритих дверей для майбутніх першокласників

Останній день  навчання майбутніх першокласників пройшов у рамках  «Дня відкритих дверей».  В цей день школа гостинно відчинила двері для всіх бажаючих завітати до нашої шкільної родини, ознайомитись із шкільним життям. Метою заходу було ознайомити гостей школи, батьків та майбутніх першокласників із шкільним життям, показати наші досягнення, поділитись надбаннями та успіхами. Для гостей свята було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму.  Зустріли майбутніх першокласників на шкільному подвір’ї веселою рухавкою та спортивними естафетами, які провели учні 4 – 6  класів.  Майстер – клас з виготовлення пасхальних виробів з маленькими відвідувачами  провели вчителі початкової школи.   А на завершення зустрічі  – фестиваль талантів учнів школи.

Майбутні першокласники та їх батьки отримали змогу отримати більше інформації як підготуватися до вступу до школи, про умови та особливості навчання та дозвілля учнів, про інноваційні проекти, про освітні можливості і додаткові переваги навчання саме в нашій школі, на власні очі побачити як і чим живе школа із середини.