Головна » 2018 » Квітень » 25 » День відкритих дверей для майбутніх першокласників
День відкритих дверей для майбутніх першокласників

У нашій школі уже стало доброю традицією  проводити День відкритих дверей для майбутніх першокласників  в останній день їх занять. Адміністрація школи, майбутні класоводи,  вчителі початкових класів і  фізичної культури радо зустрічали  першокласників та їх батьків. Зустріч розпочалася веселою «руханкою» на подвір’ї школи. Вчителі фізичної культури на шкільному стадіоні провели спортивні естафети, а вчителі початкової школи – «майстер – клас» по виготовленню символічної  квітки нашої школи. Далі всіх запросили до актової зали, де продовжувалося   свято знайомства. Діти початкової школи підготували для  маленьких гостей справжній концерт.   Усі вчителі школи  і учні зробили все можливе, щоб цей день став особливим, незабутнім, щоб  знайомство з нашою школою  викликало у дітей лише приємні спогади і сформувало позитивне ставлення  до школи і до навчання.

Свято закінчилося, але кожного дня, кожної хвилини школа чекає на майбутніх першокласників! Чекають нові друзі та вчителі! Тож приєднуйтесь до нашого творчого та згуртованого колективу! Приходьте навчатися, спілкуватися, радіти і жити разом з нами! Пам’ятайте: у стінах Черкаської загальноосвітньої школи №26 ім. І. Ф. Момота  завжди раді майбутнім школярам!