Головна » 2019 » Березень » 24 » День учнівського самоврядування
День учнівського самоврядування

22 березня, в останній день  навчання перед весняними канікулами,   в школі відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою  формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу.  У Дні  учнівського самоврядування взяли участь 9-11-х класів. Старшокласники мали можливість попробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.
    Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи. І для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися до уроків. В цей день відбулася перевірка  щоденників, запізнень та дрес –коду  учнів.

Завершився День самоврядування в школі підсумковою нарадою керівників та лідерів учнівського самоврядування, під час якої старшокласники поділилися враженнями про захід, обговорили результати своєї діяльності.
    Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам'яті незабутні враження і спогади на все життя.