Головна » 2019 » Грудень » 19 » День святого Миколая – особливе свято для кожної дитини
День святого Миколая – особливе свято для кожної дитини

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Це радісне свято, з якого розпочинається новорічно-різдвяна пора. Цей день для кожного з нас є особливим, адже він сповнений очікуванням справжніх чудес та здійсненням заповітних мрій.

Зимовий день Святого Миколая – одне з найбільш шанованих християнських свят, а в особливості для дітей, за народним повір’ям цього дня Святий Миколай робить безліч чудес та допомагає тим людям, які йому моляться.

Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У цей день діти згадують усі свої добрі та погані вчинки. А дорослі ж просто сподіваються отримати якийсь подаруночок, адже хоч маленький презент приємно отримати кожному. Це довгожданий день року, адже невідомо, що на тебе чекає – подарунок, а чи може різочка?! Слухняних діток під подушкою чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку та чекати в подарунок тільки різочку.

У День Святого Миколая кожна дитина сподівається на маленьке диво. У силах дорослих зробити цей день незабутнім для дітей, подарувати віру у казку, а привітати учнів початкової школи батьківському комітету кожного класу допомогли учні  середньої та старшої школи.