Головна » 2017 » Квітень » 27 » День охорони праці
20:41
День охорони праці

До Всесвітнього  Дня  охорони праці, який  відзначається 28 квітня, в Черкаській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №26 ім. І. Ф. Момота  ЧМР ЧО  пройшли основні заходи з охорони праці.

Відбулася практична перевірка готовності школи щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, метою якої було формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки та  обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки.

Декілька років поспіль у проведенні Дня охорони праці беруть активну участь викладачі та курсанти  Черкаського інституту пожежної безпеки. Цього року викладач кафедри  оперативно – тактичної діяльності, підполковник служби цивільного захисту Федоренко Дмитро Сергійович розповів учням 8 – 10 класів  про сучасні вибухонебезпечні предмети    та  провів практичне заняття на тему «Безпечне поводження на водоймищах у літній та зимовий періоди».  Начальник факультету цивільного захисту Гора В’ячеслав Анатолійович проконтролював   учбову евакуацію учнів та працівників школи та зазначив про дотримання правил безпечної поведінки усіх учасників  навчально-виховного процесу під час  евакуації. Учні старших класів  разом з курсантами Інституту пожежної безпеки продемонстрували прийоми пожежогасіння.  

 

 

 

Переглядів: 391 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]