Головна » 2018 » Жовтень » 27 » День народження школи
День народження школи

40 років минуло з того часу, відколи Черкаська середня школа №26, а сьогодні  Черкаська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №26  ім. І. Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області, вперше відкрила свої двері для дітей з Південно -західного району нашого міста. У цей далекий день на подвір’ї  школи прозвучав перший дзвоник і покликав своїх вихованців у чарівну країну знань. І вже 40 років не змовкає його сріблястий передзвін у стінах рідної школи.

40 років, багато це чи мало? Щодня – уроки, виховні заходи, смачні обіди, ігри та розваги. Щодня – все те, що зветься веселим шкільним життям. На протязі цих  років зі стін школи виходили його вихованці, виходили у велике доросле життя – кожен з молодечим запалом, зі своїми мріями і сподіваннями. В останній день перед осінніми канікулами школа відсвяткувала свій ювілей. Для вихованців школи були організовані різноманітні розважальні заходи. У вестибюлі школи  зранку весело і гамірно: ігри, розваги, зустрічі з казковими персонажами, концерти,виступи на імпровізованій сцені. Кожен клас підготував  листівку з привітанням, виготував власноруч подарунок, а  учні середніх та старших класів виготували відео про свій клас.

Цей день завершився зборами трудового колективу, де директор школи Титаренко Галина Олександрівна привітала всіх працівників школи  з нагоди 40-річчя,  подякувала за плідну та сумлінну  працю та побажала всім подальшого творчого розвитку.