Головна » 2016 » Травень » 13 » День матері в 3-Б класі
День матері в 3-Б класі

Цього року травень щедрий на свята, які дуже любить наш український народ: Великдень, День пам'яті та примирення в Україні, День Перемоги, Міжнародний День сім'ї  і ,звичайно, День Матері, якому було  присвячене свято у 3-Б класі.

Діти дуже чекали та з хвилюванням готувалися до цього світлого свята, наповненого ніжністю та теплом до найдорожчої для них людини – МАМИ. Багато теплих слів лунало зі сцени не тільки у віршах, а і в піснях.  Гостями на святі були МРІЯ, ЛЮБОВ та РАДІСТЬ. МРІЯ повідала мамам про мрії їхніх дітей, ЛЮБОВ подарувала таночок від дівчат  та сценку у виконанні хлопчиків. РАДІСТЬ принесла радісну звістку про літні канікули та подяки батькам за успіхи у навчанні та вихованні дітей.

Як символ любові кожна мама отримала від своєї дитини  подарунок. «Мама – сонечко моє»,- з любов’ю писали діти на виготовленій власними руками медалі у вигляді сонечка.

Ще довго у серці присутніх на святі лунатимуть фінальні побажання третьокласників:

Хай Бог охороняє вас від злого,

Хай світить сонце і колосяться жита,

Щоб ви були щасливі і здорові,

На многії і многії літа!