Головна » 2019 » Квітень » 28 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

26 квітня, у 33 – річницю Чорнобильської трагедії, у школі проходив День цивільного захисту та об’єктове тренування.

В цей день діяли виставки плакатів та малюнків на задану тему. По сигналу «Увага всім!» учасники освітнього процесу були оповіщені про надзвичайну ситуацію і діяли відповідно Плану реагування та Інструкції щодо дій персоналу у разі надзвичайної ситуації. Учні початкової школи вчились користуватись  ватно-марлевою пов’язкою. Вчителі курсу «Захист Вітчизни» Мозговий П.І. та Северіна С.В.  провели комплексні навчання, під час яких учні 10- М та 10 – І  класів демонстрували набуті навички з першої домедичної допомоги. Шкільна команда дружини юних пожежників «Планета 26» виступила перед учнями 3 – 4 класів. Всі заходи сприяли підвищенню стійкості роботи у надзвичайній ситуації, а також удосконаленню навичок особового складу формувань ЦЗ у виконанні покладених на них завдань.