Головна » 2017 » Березень » 20 » Черкаські школи серед найсучасніших закладів освіти
Черкаські школи серед найсучасніших закладів освіти

16 – 18 березня 2017 року Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu».

Організаторами стали компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України,  Національної академії педагогічних наук України.

Цього року у виставці взяли участь 785 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу (Польщі, Австрії, Швейцарії, Німеччини, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю)

Наше місто представляли Перша міська гімназія, спеціалізовані школи №20, №31, загальноосвітні школи№26 та 30.  Робота учителів нашої школи «Герої не вмирають» стала лауреатом даної виставки .