Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Благоустрій по - осінньому
Благоустрій по - осінньому

Восени, ось який  рік поспіль,  старшокласники   долучаються до благоустрію подвір′я школи та прилеглої території. Прибирати опавше листя починають у жовтні. Тоді своє листя скидають берізки, клени, рябіни, фруктові дерева.  Тополя опадають набагато пізніше. Але учні не тільки прибирають територію від сміття. Школі майже сорок років, тоді за радянські часи були закладені клумби та  висаджені дерева, які роблять повітря чистим, але, нажаль, в наш час уже  не мають  естетичного вигляду.

Завдяки спонсорам учні своїми руками разом з учителем біології Н. І. Овсієнко створюють сучасний ландшафтний дизайн шкільного подвір′я. Цього року допомогла в оформлені клумб колишня вчителька нашої школи Науменко Ольга Григорівна, яка подарувала нові саджанці кущів та дерев.